Sisukaart
Dokumendid
Koolipere
Argipäev
Raamatukogu
Ajalugu
Lingid
Õppematerjalid
Postkast
Kooli uuenemine
ReaaliTV ja RRG VS
Projektid
Pildigalerii
Põrandaalune Kino
Facebook
Karjääriinfo
Ruumide kasutamine
   
 
 
Esileht
EST » Esileht
SisukaartPrindi
     
 

Meie tublid:

B. Alverile pühendatud luulepäevad "Tähetund"
Kodanikupäeva XIII esseekonkurss
EKSL 4. -5. klasside piirkondlikus finaalis rahvastepallis
Eesti Koolispordi Liidu Dumle 4.-5. klasside rahvastepall piirkonnavõistlused
Lääne Virumaa 4-5 klasside rahvastepalli võistlused
Eesti Koolispordi Liidu Sportland 3x3 korvpall Lääne - Virumaa etapp
Virumaa matemaatikavõistlus

Vaata lisa...


MTÜ Laste ja Noorte kriisiprogramm juhised lapsevanemale


Õppeaasta info

November
R, 28.11. I advendi kogunemine.
R, 28.11. I trimestri lõpp, 1.-9.kl hinded välja

Detsember
E, 01.12. jõululaat
R, 05.12. päkapikupäev 1.-4. klassidele + suurtele jõuluseiklus koolimajas
R, 05.12 12. klassid noorte infomessil Teeviit
K, 10.12. talvekontsert koolis
E, 15.12. algklasside jõulupidu 1. ja 2. (2. klass korraldab) õhtul ; 3. ja 4. päeval (4. klass korraldab)
T, 16.12- kooride talvekontsert Kolmainu kirikus
K, 17.12- põhikooli jõulupidu 5.-8. (8. klass korraldab)
N, 18.12- 9.-12. klasside jõulupidu (12.klassid korraldavad) + torditurniir võrkpallis
R, 19.12- aastalõpu kogunemine (isetehtud jõululaulude laulmine)
20.12. – 04.01 Talvevaheaeg

Jaanuar
Algab 3. klasside jalgratturikoolitus
12.-16.01. Soome lahe näitus aatriumis
T, 13.01 kell 12.00 Kaitseressursside ameti kohtumime 11. klassi noormeestega
spordimälumäng „Bumerang“ koolivoor
koolisisene õpilasetlejate konkurss
T, 20.01. G ja PK eksamite nimekirjad ja valikud
26.-30.01. uurimistööde koostamise vahekokkuvõtte tegemine
N, 29.01. – ÕN

Veebruar
spordimälumäng „Bumerang“ maakonnavoor
R, 13.02. sõbrapäeva üritused aatriumis
N, 19.02. 3.kl valikaine valik (2.klassid) ja 6 kl. B keele valik (5.klassid)
R, 20.02. vabariigi aastapäeva aktus
E, 23.02. vaba päev
R, 27.02. PK II trimestri lõpp, hinded välja

Märts
9.-13.03. emakeelenädal
R, 13.03. Eesti Kontserdi koolikontsert
14.-22.03. kevadvaheaeg
Ööjooksu koolikonkursi tutvustamine aulas - Marko Torm

Aprill
N, 02.04. ülestõusmispühade seiklus algklassidele
R, 10.04. abiturientide ball Rakvere Gümnaasiumis
20.24.04. RRG 42 sünnipäevanädala üritused
N, 23.04. 12.kl. õppetöö lõpp, tutipäev
E, 27.04. emakeelel RE

Mai
E, 04.05.-08.05. inglise k RE
7.-11.05. 9. klassid „Minu riik“ raames Riigikogus
R, 08.05. Euroopa päeva tähistamine
R, 08.05. uurimistööde esitamine juhendajale
R, 15.05. loovtööde esitamine juhendajale
N, 21.05. matemaatika RE
R, 22.05. uurimistööde retsensioonide esitamine
R, 29.05.1-11. kl. õppetöö lõpp, kell. 14.00 ÕN

Juuni
E, 01.06. lastekaitsepäev linnas
E, 01.06. PK emakeele E, 8. klasside loovtööde kaitsmine
T, 02.06. uurimistööde kaitsmised 8. ja 11.kl
01.06-03.06. 1.-7. kl matkad, ekskursioonid
01.06.- 12.06. 10.-11. kl. praktika
T, 02.06. kell 14.00 – 10.kl. vastuvõtt
K, 03.06. tunnistused 1.-8.kl
N, 04.06. koolieksamid
R, 05.06. PK matemaatika E
10.06.-11.06. PK valikeksam
K, 17.06. PK järeleksamid, kl 14.00 ÕN
N, 18.06. kell 16.00 põhikooli lõpetamine
R, 19.06. kell 16.00 gümnaasiumi lõpetamine


Vaata ReaaliTV saateid siit.